Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

KONKURSS JAUNIEŠIEM
28 TIMES CINEMA


Ja esi 18 – 25 gadus jauns, esi aizrautīgs kino skatītājs, mīli Eiropas kino un proti savas sajūtas par un ap redzēto ietērpt vārdos, tad šī ir iespēja tieši TEV!

Europa Cinemas meklē 28 jauniešus no visas Eiropas, kuri vēlas doties uz Venēcijas filmu festivālu, lai kļūtu par jauniešu žūrijas locekļiem. No katras Eiropas Savienības valsts tiks izvēlēts viens dalībnieks. Uzvarētājs iegūs galveno balvu – pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Venēcijas kinofestivālu un unikālu iespēju klātienē izbaudīt pasaulē vecākā kinofestivāla atmosfēru, īpašās meistarklasēs tikties ar pasaulē pazīstamiem režisoriem un producentiem, baudīt filmu programmu, kā arī kopā ar atzītiem kino ekspertiem diskutēt par tajā redzēto.

Projektu īsteno Eiropas Parlamenta LUX kino balvas organizatori sadarbībā ar Europa Cinemas, Venēcijas dienām(Giornate degli Autori) un Cineuropa.

Prasības dalībniekiem /Saskaņā ar Europe Cinemas noteikumiem/
Konkursa dalībniekiem:
    •    jābūt vecumā no 18 līdz 25 gadiem;
    •    teicami jāpārvalda angļu valoda – gan rakstiski, gan mutiski;
    •    jāmāk formulēt savu viedokli un labi izteikties, lai varētu gatavot īsrecenzijas par filmām un piedalīties diskusijās.

 Kas jādara?
    •    Nepieciešams nosūtīt sevi reprezentējošu līdz 45 sekundēm garu video angļu valodā. Video ierakstā jābūt minētam jūsu vārdam, pilsētai, valstij, kā arī jāpastāsta par pēdējo redzēto filmu un kāpēc tā labpatikusi. Vēlams video ar labu attēla un skaņas kvalitāti.
    •    Papildus nepieciešams aizpildīt un parakstīt pieteikuma veidlapu angļu valodā.
Pieteikuma veidlapu var lejupielādēt šeit - http://ej.uz/6a27
Pieteikuma video un veidlapu sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 24. aprīlim ieskaitot.
Ja Europa Cinemas jūs izvēlēsies dalībai Venēcijas kinofestivāla jauniešu žūrijā, jums tiks apmaksāta nokļūšana līdz Venēcijai un atpakaļ, kā arī nodrošināta mājvieta uz Lido salas, kur norisinās ikgadējais Venēcijas kinofestivāls. Jums tiks izsniegta arī festivāla akreditācijas karte.
Dalībniekiem jābūt festivālā no 28. augusta līdz 10. septembrim, jāpiedalās žūrijas aktivitātēs, jāredz visas filmas, kas tiek prezentētas Venēcijas dienu un LUX kino balvas 2017 programmas ietvaros. Dalībniekiem ir jāpiedalās sarunās ar filmu veidotājiem un citiem viesiem, jāpublicē ieraksti Europa Cinemas sociālo tīklu lapās, kā arī jābūt aktīviem LUX kino balvas vēstniekiem savā valstī pēc Venēcijas kinofestivāla.
Vairāk par 28 Times Cinema!

Nepalaid garām šo iespēju!

DRĪZUMĀ

22. aprīlis plkst. 15.00


Dokfilma
VERA 68

Lasīt tālāk...

KONKURSS JAUNIEŠIEM
28 TIMES CINEMA

Lasīt tālāk...

No 28. aprīļa


ZUDUSĪ PILSĒTA Z
The Lost City of Z

Lasīt tālāk...

18. maijā 20:00

Jānis Jarāns monoizrādē pieaugušajiem
MANA KAĶA DIENASGRĀMATA

Lasīt tālāk...

 27. aprīlī  plkst. 18.00


Best of BFM film screening in Riga

Lasīt tālāk...

Lasīt tālāk...

 26. aprīlīs un 3. maijs plkst. 19.00

Lasīt tālāk...