Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

23. un 24. septembris plkst. 15.00

TULPJU DRUDZIS
Tulip Fever

Režisors: Justin Chadwick
Lomās: Alicia Vikander, Dane DeHaan, Chrstoph Walz,  Holliday Grainger, Jack O’Connell

Žanrs: romantiska drāma

Valsts: Lielbritānija, ASV 2017
Filmas garums: 1h 47 min
Līdz 16  g.v. – neiesakāmRomantiskā drāma "Tulpju drudzis" ir stāsts par jaunas precētas sievietes kaislīgu mīlas dēku ar mākslinieku, kurš nolīgts uzgleznot viņas portretu. Stāsts skatītājus aizvedīs uz 17. gadsimta Amsterdamu, laikā, kad pilsētu pārņēmis tulpju sīpolu tirdzniecības drudzis. Cerībā nodrošināt sev kopīgu nākotni, abi mīlnieki nolemj investēt riskantajā tulpju tirgū.
Galvenajā lomā Alīsija Vikandere, kas ieguva Oskara balvu par lomu filmā „Dāņu meitene”. Citās lomās Oskara balvas laureāti Kristofs Valcs un angļu aktrise Džūdija Denča, kā arī uzlecošās Holivudas zvaigznes Kara Delavinja un Deins Dehāns (galvenajās lomās Lika Besona „Valeriāns un tūkstošs planētu pilsēta”).    
Filmu režisējis Džastins Čedviks, kurš pazīstams ar romantiskās drāmas „Otra Bolaina meita” ekranizāciju. Scenāriju veidojis pasaulslavenais dramatrgs Toms Stopards pēc Deboras Mogakas romāna motīviem.

Vērienīga vēsturiska un romantiska melodrāma, kuras darbība risinās Amsterdamā XVII gadsimtā. Lomās – spoža aktieru buķete, viņu vidū divi oskaroti Eiropas aktieri – Alīsija Vikandere un Kristofs Valcs. Viņa spēlē jaunu, skaistu bāreni, kuru apprecējis bagāts kungs. Brīdī, kad bagātnieks māksliniekam pasūtina jaunās sievas portretu, ir laiks liktenīgām jūtām un kaislībām. Filma ir uzticīga klasiska vēstījuma un melodrāmas žanra likumiem, kas to padarīs pievilcīgu nobriedušam skatītājam. Viens no scenāristiem – pasaulslavenais Toms Stopards.
​Dita Rietuma ''Diena''


Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

IMDB