Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

4. jūlijā plkst.  17.00
9. jūlijā plkst.  16.00


TURPINĀJUMS
  


Režisors: IVARS SELECKIS

Varoņu Izpēte: DACE DZENOVSKA

Galvenais operators: VALDIS CELMIŅŠ

Komponists: KĀRLIS AUZĀNS

Skaņu režisors: ERNESTS ANSONS

Montāžas režisore: ANDRA DORŠS

Scenārija un montāžas konsultante : KRISTA BURĀNE

Asociētais producents: INESE BOKA - GRŪBE

Producenti: ANTRA GAILE UN GINTS GRŪBE

Žanrs: Dokumentālā filma
Valsts: Latvija  2018
Filmas garums: 1h 35 min
Līdz 6  g.v. – neiesakām
Pieci Latvijas bērni no dažādiem Latvijas novadiem sāk iet pirmajā klasē. Kārlim ir stipras ģimenes saknes Latvijas laukos, Gļeba vecvecāki Latvijā iebraukuši tikai padomju gados, Zanes ģimene ir pirmās paaudzes pilsētnieki, Anastasijas ģimene no pilsētas pārcēlusies uz laukiem, bet Anetes mamma dzīvo Anglijā. Viena gada vērojums par to, kas notiek bērna prātā.

Filma "Turpinājums" ir pirmā daļa no ieplānota ilgtermiņa kino vērojuma par pieciem Latvijā dzimušiem bērniem. Filmu cikla mērķis ir atgriezties pie pirmās filmas varoņiem ik pēc septiņiem gadiem un dokumentēt viņu dzīves gājumu līdzi laikam.

Pie skatītājiem nonākusi piektā programmas Latvijas filmas Latvijas simtgadei filma, kuru veidojis izcilā radošajā formā esošais dokumentālā kino klasiķis Ivars Seleckis. Šis niansētais vērojums – stāsts par pirmklasniekiem – saviļņo līdz asarām. Tas ir gan izcils dokumentālais kino, kas uztur dzīvas tā dēvētās Latvijas poētiskā dokumentālā kino skolas tradīcijas, gan emocionāli gudra, sociāli nozīmīga filma, kas ataino tik dažādo Latvijas sociālo vidi – pilsētas un lauku bērnus, latviešu un krievu bērnus, viņu tik atšķirīgo pasauli un vērtības. Dita Rietuma /Diena/Filma latviešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Treileris - https://vimeo.com/251317264