Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

16. maijs. plkst. 19.00

Visuma skaņa

Ja vēlaties atklāt visuma noslēpumus, ir jāsāk domāt enerģijas, frekvences un vibrācijas kategorijās. / Nikola Tesla

Dueta Bague Duo dalībnieks, ģitārists Ēriks Upenieks aicina uz meditatīvu koncertprogrammu "Visuma skaņa". Koncertā būs dzirdamas ne tikai mūziķa ierakstītas Latvijas dabas skaņas, kas vijas ar skaistu ģitārspēli, bet redzama arī paša mākslinieka uzņemti Latvijas dabas skati. Tā ir mana dāvana Latvijai un Latvijas sabiedrībai simtgadē, pauž ģitārists.

Šajos koncertos nebūs dzirdams šablonisks un ierasts mūzikas aranžējums un uzbūve, kas parasti dzirdami mūsdienu estrādes un populārajā mūzikā. Šis būs īpašs mirklis tagadnē, kad katrs varēs koncertu beidzot nevērtēt, bet gan apstāties,  un izjust savu esamību, padomāt par to, par ko nav bijis laika ikdienā, iespējams arī rast atbildes uz daudziem jautājumiem un izbaudīt skaisto Latvijas dabu.

Muzikāli tas būs ceļojums pa visu pasauli, un arī ārpus tās, dziļi personīgs ceļojums sevī, jo ar šo, īpaši komponēto mūziku, Jūs varēsiet sajust ne tikai savu piederību uz šīs zemes, bet tā arī aizvedīs Jūs tālu ārpus tās. Programma ir balstīta uz mūzikas terapjas un meditatīvās mūzikas pamatiem, ievijot arī laikmetīgās mūzikas melodijas un skanējumu.

Pusotra stunda iekšējs un ārējs miers, domas un atjaunošanās. Pusotra stunda, lai pēc tam ar jaunu sparu dotos ikdienas steigā.

Biļetes iepriekšpārdošanā: https://www.bezrindas.lv/lv/erika-upenieka-koncerts-visuma-skana/4531/