Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
ksuns@kinogalerija.lv

14. oktobrī plkst.  14.00
Eiropas Mākslas kino diena

Šmars 
Das SamsŠī tradīcija iedibināta pirms trim gadiem, lai pievērstu uzmanību Eiropas kino daudzveidībai.
Eiropas Mākslas kino diena svin kino mākslu, piedāvājot aizrautīgiem kino cienītājiem vairāk nekā 1000 kinoteātros visā Eiropā, piedzīvot kultūras pieredzes apmaiņu. Jaunus un vecus, pilsētās un laukos – visus šajā dienā vieno aizrautība ar kino.
Pasākuma iniciatīva nāk no CICAE ART Cinema un Europa Cinemas organizācijām, kuras mērķtiecīgi atbalsta filmu izrādītājus, kas strādā ar Eiropā veidotajām filmām. Šogad Kino galerija/Ksuns met izaicinājumu digitālajām tehnoloģijām un atgriežas analogā kino laikā. Visa mūsu mākslas kino programma sastādīta no filmām, kas pieejamas 35mm formātā. Klasiskas filmas dažādām gaumēm un vecumiem. Ķeram mirkli un izbaudam klasiskā kino burvību. Svinam kino svētkus kopā!

Režisors: Ben Verbong
Lomās: Eva Mattes, Armin Rohde, Ulrich Noethen, Christine Urspruch
Žanrs: Komēdija, fantāzija


Valsts: Vācija  2001
Filmas garums: 104 min.

Ieteicamais vecums no 8 gadu vecuma

Bruno Tašenbiera kungs ir lietussargu dizaineris un ir kautrīgs, kluss cilvēks. Viņa labsirdību izmanto visi, sākot ar despotisko priekšnieku un beidzot ar uzmācīgajiem kaimiņiem. Te pēkšņi nenokurienes  parādās maza, nekaunīga, ruda būtne un ”adoptē” Tašenbiera kungu. Šmars, kā viņu nosauc Bruno, ir pilnīgs pretpols kautrīgajam un klusajam ”papam”. Pēc dažiem neveiksmīgiem mēģinājumiem atbrīvoties no Šmara, Bruno pieņem jaunā drauga drauzību. It sevišķi, kad izrādas, ka viņš var izpildīt jebkuru vēlēšanos. Bet velmēm var būt nepatīkamas sekas...

Vācu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
    
BIĻEŠU CENA €3.00                                
Internetā - http:// www.bezrindas.lv/lv/kino