Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PROJĀM

Away

Režisors: Gints Zilbalodis

Žanrs: Animācijas filma, fantāzija
Valsts: Latvija 2019
Filmas garums: 1h 14 min.
Bez vecuma ierobežojuma

Pēc lidmašīnas avārijas puisis attopas uz noslēpumainas salas, kur plešas meži, tuksneši un lagūnas. Taču uz šīs salas mīt arī milzīgs, tumšs gars, kurš sāk puisi vajāt. Lai izglābtos un atgrieztos mājās, galvenais varonis dodas izaicinošā ceļojumā pāri salai kopā ar savu jauniegūto draugu – mazu putnēnu.

Kopš filmas Projām pirmizrādes animācijas filmu festivālā Ansī Francijā Ginta Zilbaloža darbs ir kļuvis par sensāciju. Filma ir recenzēta nozīmīgākajos profesionālajos izdevumos, tā iegūst balvas pasaulē. Stāsts par puisi uz vientuļas salas ir apbūris visus – gan stāsts, kas ir filmā, gan stāsts par pašu Gintu Zilbalodi, kurš filmu ir veidojis viens pats, izpildot visu radošo un tehnisko darbu paleti. Parasti pilnmetrāžas animācijas filmu budžets ir mērāms miljonos, šī filma – meditatīvs ceļojums cilvēka sajūtās – ir tapusi ar minimālu finansiālo atbalstu. Dita Rietuma /Diena/

FIlma bez dialogiem.

Pirms filmas tiks demonstrēta animacijas īsfilma ,,RĪGAS CERIŅI’’, režisore Lizete Upīte.