Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

ZELTA BALSIS
Golden Voices

Kolot Reka'a

Režisors: Evgeny Ruman
Lomās: Maria Belkin, Vladimir Friedman, Evelin Hagoel

Žanrs: Traģikomēdija
Valsts: Izraēla 2019
Filmas garums: 1h 28 min
Lidz 12 g.v. – neiesakam

Galvenie varoņi slavenie PSRS filmu ierunātāji Viktors un Raja ir izlēmuši spert nozīmīgu soli – emigrēt uz Izraēlu. Domāts – darīts, tikai nav skaidrs, ko iesākt tālāk.
Kā dzīvot jaunā valstī, ja tev ir pāri 60 un tu neproti neko citu, izņemot filmu ierunāšanu?
Turklāt pēc filmu ierunāšanas krievu valodā nav liela pieprasījuma valstī, kurā sirēnu skaņas bez mitas brīdina par gaisa uzbrukumiem. Ierunātājus arī sāk pārņemt ilgas pēc dzimtenes un padomju ikdienas, pārtikas, draugiem.
Taču ilgi gaidītais darbs profesijā atkal ierauj varoņus dzīvē. Bet, kā jau tas bieži notiek, augstākajiem spēkiem patīk pajokot un sniegt to, ko ļoti gribas, tikai ne tā, kā iecerēts.
Rajas balss izrādās diezgan atbilstoša erotiskajiem pakalpojumiem pa telefonu. Lai gan viņai ir 62 gadi, viņas balss skan kā 22 gadu vecai meitenei. Raja tik meistarīgi iejūtas jaunajā lomā, ka viņai izdodas piesaistīt pastāvīgu telefonisko pielūdzēju.
Komiskas situācijas, viegls, saprotams, labdabīgs humors un gana liela varoņu pašironijas deva padara šo filmu dziļi patiesu un labsirdīgu. Nav iespējams novērsties, jūtot līdzi varoņiem un kopīgi izdzīvojot viņu jauno dzīvi.

Filma krievu valodā un ivritā ar subtitriem latviešu valodā.

IMDB