Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

MAĢISKĀS NAKTIS
Notti magiche

Notti magiche

Režisors: Paolo Virzì
Lomas: Mauro Lamantia, Giovanni Toscano, Irene Vetere, Ornella Muti

Žanrs: Komēdija
valsts: Itāija 2018
Filmas garums: 2h 05 min
Lidz 16+ neiesakam

Pagājušā gadsimta 90. gadi. Vakarā, kad noslēdzas Pasaules kauss futbolā, no Tibras izceļ kāda producenta līķi. Galvenie aizdomās turētie šīs slepkavības lietā ir trīs daudzsološi scenāristi... Filma, kurā film noir elementi ievīti satīriskā komēdijā, stāsta par itāļu kino Zelta laikmetu. Pats režisors šo darbu raksturo kā kaislīgu, sentimentālu un ironisku ceļojumu caur dižā Itālijas kino pēdējā uzplaukuma perioda spožumu un postu. Par galvenās lomas atveidojumu viņa iepriekšējā filmā ("The Leisure Seeker") Helēna Mirrena tika nominēta Zelta globusam kategorijā “Labākā komēdijas vai mūzikla aktrise”.

Klasiskā itāļu kino garša mutuļo itāļu režisora Paolo Virdzi filmā, kuras darbība risinās 90. gados. Atraktīvi savērpta intriga, ironija un sirsnīga kino mīlestība, ko filmā demonstrē režisors, noteikti padara šo darbu par skatīšanās vērtu. Sižets intriģē – tiek atrasts kinoproducenta līķis, un aizdomās par slepkavību tiek turēti trīs jauni scenāristi, kuri ieradušies Romā uz kinobalvas pasniegšanas ceremoniju. Tikpat svarīgs, cik sižets, ir varoņu attiecības un paša režisora atmiņas par Itālijas kino 90. gadu vidi, kad viņš pats bija jauns scenārists.
Dita Rietuma /Diena/

Filma itāļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

IMDB