Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PAZUST NOMALĒ
Gutland

Februāris - Eiropas kino mēnesis

Gutland

Režisors: Govinda Van Maele
Lomās: Vicky Krieps, Frederick Lau, Pit Bukowski

Žanrs: Drāma, trilleris, mistika
Valsts: Luksemburga, Beļģija, Vācija 2017
Filmas garums: 1h 47 min
Līdz 16 g.v. – neiesakām

Ražas novākšanas sezonas vidū, kādā Luksemburgas ciematā ierodas klaidonis. Nevīžīgs izskats, soma ar naudu, parupja attieksme. Ir skaidrs, ka šim vācu svešiniekam ir kas slēpjams. Un pirmais jautājums, kas mums rodas – ko slēpj šī vīra pagātne. Viņš meklē darbu, taču vietējie ir aizdomīgi pret vīrieti. Pienāk vakars un viņš satiek mēra meitu Lūsiju. Pēc abu kopīgi pavadītās nakts, iedzīvotāju attieksme pret svešinieku mainās. Viņam tiek piedāvāts darbs saimniecībā un vieta kur apmesties. Jenss tiek iesaistīts visā, kas notiek ciematā un vietējie vēlas, lai viņš kļūtu par īstu kopienas locekli. Tomēr viņa identitāte joprojām šķiet neskaidra un viņš sāk nojaust, ka arī ciemata iedzīvotājiem ir savi noslēpumi...

Govinda van Māle savā debijas pilnmetrāžas filmā “Pazust nomalē” būvē spriedzi, paredzot negaidītus notikumu pavērsienus. Filmā ir gan krimināldrāmas elementi, gan mistērijas un sirreālas noskaņas, pakāpeniski atklājot rūpīgi veidoto naratīvu.

Van Māles debijas filma “Pazust nomalē” tika iekļauta pasaules nozīmīgāko festivālu jauno talantu programmās, proti, Toronto, Roterdamas un Berlināles Starptautiskajā kinofestivālā.

Filma luksemburgiešu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

IMDB