Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un ievērojot ieteikumus no 15. marta atceļam visus pasākumus kinoteātrī Ksuns/Kinogalerija. LĪDZ TURPMĀKAM PAZIŅOJUMAM IR SLĒGTS.

Riga Stand Up / Sergejs Detkovs /

3. maijā radošā apvienība Riga Stand Up organizē kārtējo jaunas THT televīzijas kanāla zvaigznes koncertu – 20:00 uz Ksuns/Kinogalerija (Elizabetes 83/85) skatuves uzstāsies daudzu skatītāju iemīļotais komiķis no «Открытый Микрофон» un «Прожаркa» projektiem, kā arī „Stand Up на ТНТ” rezidents – Sergejs Detkovs!

Jau trešo gadu pēc kārtas Riga Stand Up rīko spožāko jauno THT televīzijas kanāla komiķu koncertus Latvijā. Un bieži vien tie komiķi ātri kļūst par jaunām liela mēroga zvaigznēm. 3. maijā uz Ksuns/Kinogalerija (Elizabetes 83/85) skatuves pirmo reizi uzstāsies viens no drosmīgākiem un savdabīgākiem jauniem Krievijas komiķiem – Sergejs Detkovs!

Daudzi komēdijas cienītāji var atcerēties Sergeja dalību THT 4 «Прожаркa» (Cepiens) projektā, kur viņš “cepa” tādas Krievijas zvaigznes kā Ruslans Belijs un Jurijs Dudjs. Kā arī mēs varējam redzēt Sergeju tādos populāros youtube projektos kā „#СОЗВОН” un „Алкосборка”. Ar saviem asiem un dažreiz pat provokatīviem jokiem Detkovs arī piedalījās THT kanāla «Открытый Микрофон» šovā.

Un, kā vienmēr, koncertu iesilda labākie Riga Stand Up rezidenti ar savu jauno materiālu.


Papildus informācija: +371 29806899

Riga Stand Up

DRĪZUMĀ