Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un ievērojot ieteikumus no 15. marta atceļam visus pasākumus kinoteātrī Ksuns/Kinogalerija. LĪDZ TURPMĀKAM PAZIŅOJUMAM IR SLĒGTS.

DEJO AR SIRDI
Let’s Dance

Režisors: Ladislas Chollat
Lomas: Rayane Bensetti, Alexia Giordano, Guillaume de Tonquédec

Žanrs: Muzikāla komēdija, drāma
Valsts: Francija, Beļģija 2019
Filmas garums: 1h 50 min

Džozefs, aizrautīgs hip-hopa dejotājs atsakās no tēva piedāvājuma strādāt viņa uzņēmumā un dodas uz Parīzi. Kopā ar draudzeni Emmu un draugu Karimu, viņš pievienojas slavenai dejotāju trupai, kurai priekšā ir piedalīšanās starptautiskā deju konkursā.

Pieredzējuša franču teātra režisora Ladislā Šolā debija kino – simpātiska filma par jauniešiem dejotājiem, viņu attiecībām, sapņiem un mērķiem. Interesantākais, ko var meklēt šajā stāstā, kura būtību var noformulēt – "hiphops satiek klasisko baletu", ir dažādu deju stilu un kultūru konfrontācija, kas nosaka jauno dejotāju attiecību dramaturģiju. Aizraujošs ir horeogrāfes Marionas Motēnas darbs – viņa ir strādājusi ar popkultūras zvaigznēm, piemēram, Madonnu. Projektā pārliecina aktieru dejotāju enerģija. Cerams, filma uzrunās jauniešu auditoriju.
Dita Rietuma /Diena/

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

IMDB

DRĪZUMĀ