Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

SĀPES UN SLAVA
Pain and Glory

Režisors: Pedro Almodovar
Lomas: Antonio Banderas, Penélope Cruz, Asier Etxeandia, Leonardo Sbaraglia, Nora Navas, Julieta Serrano

Žanrs: Drāma
Valsts: Spānija 2019
Filmas garums: 1h 53 min.
Lidz 12+ neiesakam

Slavens kinorežisors, jau cienījamā vecumā, Salvadors ir vientuļš, neirotisks intelektuālis. Velti mēģinājumi smelties iedvesmu sev apkārt esošajos mākslas darbos, nepalīdz izrauties no radošās krīzes. Un tad Salvadors saņem piedāvājumu, kas aizsauc pagātnē. Atmiņas par bērnību Valensijā kopā ar vecākiem, jaunību, pirmo mīlestību Madridē, veiksmēm un neveiksmēm, ir tik spilgtas, ka viņu atkal atgriež dzīvē, un top jauna, un izcila filma.

Viens no labākajiem pēdējo gadu Pedro Almodovara darbiem. Ekstravagantais, pārmērības mīlošais režisors šogad atzīmēja 70. dzimšanas dienu, viņa filmas gadu gaitā ir mainījušās, gluži tāpat kā pats mākslinieks. Rotaļīgajam vieglumam, dullumam un provokācijām klāt nācis brieduma raisīts apcerīgums. Tomēr viņš nav zaudējis spēju ironizēt, tā ir arī šajā filmā, kuras galvenais varonis ir kinorežisors krīzē (Antonio Banderass). Bērnības atmiņas, pagātne un tagadne veido smeldzīgu un vitālu mozaīku, kādu spēj radīt tikai un vienīgi dižais Pedro.
Dita Rietuma /Diena/

Filma spāņu valoda ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

IMDB