Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Eiropas Kinoakadēmijas Jauniešu žūrija

Nacionālais kino centrs.

Eiropas Kinoakadēmijas bērnu un jauniešu žūrijā.

“Cīnītāja” (Fight Girl), Nīderlande, ir stāsts par talantīgo un temperamentīgo kikbokseri Bo, kuras sapnis ir kļūt par Nīderlandes čempioni. Kad Bo pārdzīvo vecāku šķiršanos, viņai jāiemācās valdīt pār savām emocijām. https://www.imdb.com/title/tt4187366/?ref_=nv_sr_1

Jautrā piedzīvojumu filma “Los Bando”, Norvēģija, stāsta par jauniešu mūzikas grupu, kas dodas trakulīgā ceļojumā cauri visai Norvēģijai, lai piedalītos Nacionālajā roka čempionātā. Ir jāpaspēj, pirms viņus noķer vecāki vai policija.
https://www.imdb.com/title/tt6696124/?ref_=nv_sr_2

Filmas “Vecie zēni” (Old Boys), Lielbritānija, galvenais varonis ir neveikls, bet ar bagātu iztēli apveltīts introverts Ambersons. Viņam nākas palīdzēt izskatīgajam, bet aprobežotajam skolasbiedram savaldzināt simpātisko skolotāja meitu.
https://www.imdb.com/title/tt5724948/?ref_=nv_sr_2

“Cīnītāja” (Fight Girl), Nīderlande, ir stāsts par talantīgo un temperamentīgo kikbokseri Bo, kuras sapnis ir kļūt par Nīderlandes čempioni. Kad Bo pārdzīvo vecāku šķiršanos, viņai jāiemācās valdīt pār savām emocijām. 
https://www.imdb.com/title/tt4187366/?ref_=nv_sr_1

Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu valodā. Pasākums ir starptautisks, tas vienlaicīgi notiek 35 Eiropas valstīs.

Latvijā Eiropas Kinoakadēmijas bērnu un jauniešu balva tiek rīkota septīto reizi. Tās mērķis ir veicināt jauno skatītāju interesi par savam vecumam atbilstošu, kvalitatīvu Eiropas kino.

 Rekomendējošais žūrijas dalībnieku vecums 12-16 gadi.