Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

KONCERTS. 𝐈𝐦𝐚𝐧𝐭𝐬 𝐃𝐚𝐤𝐬𝐢𝐬 𝟐𝟎 𝐠𝐚𝐝𝐮𝐬 𝐮𝐳 𝐬𝐤𝐚𝐭𝐮𝐯𝐞𝐬.

28. janvārī Kinoteātrī “K Suns” dziesminieks Imants Daksis ar albuma “Vientuļās revolūcijas” atklāšanas koncertiem atzīmēs 20 uz skatuves pavadītos gadus.

Koncerts būs tematiski sadalīts trīs daļās - katrā no tām izpaudīsies kāda Imanta muzikālās daiļrades šķautne.
Sākumā izskanēs aktuālās albuma dziesmas, kuru noskaņā dominē skarbi skaistās melodijās ietērpts sāpīgs un reizē nosvērts pasaules vērojums, pēc tam Imants klausītājus priecēs ar savu skaistāko un noslēpumaināko šūpuļdziesmu izlasi, no kurām pazīstamākās ir “Elpo, bērns!”, “Apziņas mijkrēslī dziļā pamostas bezgalība”, “Esība smaržo”.
Visbeidzot koncerta izskaņā būs iespēja pēc ilgāka laika vienkopus piedzīvot mūziķa visekspresīvāko dziesmu – “Pasaule ir vaļā”, “Andromeda, mēs nākam!”, “Atvērts logs” u.c. - izvirdumu, kuras iemantojušas nu jau leģendāru apzīmējumu “kliedzošais folks”’.

Pasākumu papildinās īsfilmas - videoklipa “Ilgais ceļš kapos” prezentācija uz lielā ekrāna. Uz kinolentes filmētais klips tapis sadarbībā ar jauno un talantīgo režisoru Jāzepu Podnieku.

𝑃𝑎𝑠𝑎̄𝑘𝑢𝑚𝑎 𝑙𝑎𝑖𝑘𝑎̄ 𝑏𝑢̄𝑠 𝑖𝑒𝑠𝑝𝑒̄𝑗𝑎 𝑖𝑒𝑔𝑎̄𝑑𝑎̄𝑡𝑖𝑒𝑠 "𝑉𝑖𝑒𝑛𝑡𝑢𝑙̧𝑜 𝑟𝑒𝑣𝑜𝑙𝑢̄𝑐𝑖𝑗𝑢" 𝑣𝑖𝑛𝑖𝑙𝑎 𝑝𝑙𝑎𝑡𝑖.

imantsdaksis

open.spotify