Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un ievērojot ieteikumus no 15. marta atceļam visus pasākumus kinoteātrī Ksuns/Kinogalerija. LĪDZ TURPMĀKAM PAZIŅOJUMAM IR SLĒGTS.

NEAIZSKARAMAIS
No 27. septembra

Untouchable

Režisors: Ursula Macfarlane
Piedalas: Harvey Weinstein, Rosanna Arquette, A.J. Benza, Hillary Clinton, Hope Exiner D'Amore, Paz de la Huerta, Caitlin Dulany, Abby Ex, Ronan Farrow

Žanrs: Dokumentala filma
Valsts: ASV 2019
Filmas garums: 1 st. 38 min.
Lidz 16+ neiesakam

Hārvija Vainstīna skandāla dzīles.

Titāns. Vizionārs. Sapņotājs. Hārvijs Vainstīns sevi uzskatīja par “Holivudas imperatoru”. Bet viss vienā mirklī sagruva zem apsūdzību lavīnas: šantāža, uzmākšanās, izvarošanas. Kā viņš tik lgi izsprucis nesodīts, un vai viņš vispār ir vainīgs?

Vēl nesen miljoniem cilvēku sapņoja par tādu dzīvi kā Vainstīnam, bet nu visi ir no viņa novērušies. Šis ir stāsts par augšupeju un krišanu, ko piedzīvojis viens no Holivudas varenākajiem kinomagnātiem. Un šo stāstu vēsta Vainstīna upuri un tie, kuri mēģināja viņu atmaskot.

Dokumentālā filma ielūkojas producenta Hārvija Vainstīna skandāla aizkulisēs. Šis skandāls bija grūdiens #MeToo kustībai – šokējošu atklāsmju straumei, ko presei un tiesībsargājošajām instancēm atklāja simtiem aizskartu sieviešu. Viņas bija gan Hārvija Vainstīna, gan viņam līdzīgo – ietekmīgu izklaides industrijas biznesmeņu – seksuālās uzmākšanās un izvarošanas upuri. Filma veidota kā pētnieciskās žurnālistikas darbs, tajā intervētas Vainstīna skandālā iesaistītās sievietes un iezīmēts Vainstīna karjeras ceļš no mūzikas līdz kino biznesam. Dita Rietuma ,,Diena''

Filma anglu valoda ar subtitriem latviešu un krievu valoda.

IMDB

DRĪZUMĀ