Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī un ievērojot ieteikumus no 15. marta atceļam visus pasākumus kinoteātrī Ksuns/Kinogalerija. LĪDZ TURPMĀKAM PAZIŅOJUMAM IR SLĒGTS.

VIŠEGRADAS GRUPAS VALSTU FILMU DIENAS. Koļa.

Kolja

Režisors: Jans Svjeraks

Cehija, 1996.g. Komēdija, drāma, 101 min.

Viena no Čehijas filmām, kas saņēmusi Oskara balvu kā gada labākā filma svešvalodā.
"Koļa" ir stāsts par vīru pusmūžā, kurš spēlē čellu bēru ceremonijās krematorijā un laiku pa laikam satiekas ar dažādām sievietēm. Viņš ir rūdīts vecpuisis, kuram pastāvīgi ir parādi, jo pārāk lielus izdevumus rada viņa mātes lauku māja. Lai piepelnītos viņš nodarbojas ar uzrakstu atjaunošanu uz kapu plāksnēm. Un tad pazīstams kapracis viņam piedāvā "darījumu" - fiktīvas laulības ar kādu sievieti no Krievijas, kurai nepieciešama Čehoslovākijas pilsonība, jo viņa ne pārāk alkst atgriezties savā dzimtenē. Sākotnēji Luka (tā sauc galveno varoni) atsakās, taču tad viņam PATIEŠĀM savajagās naudu, un viņš piedāvājumu pieņem. Viss būtu labi, ja vien jaunā sieva pēc dažām dienām neaizmuktu vēl tālāk - uz Rietumvāciju. Tas Lukam rada divas nepatīkamas sekas - pirmkārt, gaidāmas nopietnas pārrunas ar policiju, otrkārt...Kolja. Proti, sieviete atstājusi savu piecgadīgo dēlēnu. Sākumā bērns paliek pie savas tantes, taču viņa nomirst un vecpuiša Lukas gādībā nonāk bērns, kas rada problēmas, jo viņam nav nekādas pieredzes saskarsmē ar bērniem, turklāt Koļa nerunā čehiski, bet Luka – krieviski.

Filmas orģinālvalodā ar subtitriem angļu valodā un sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

ēIEEJA BEZ MAKSAS.

IMDB

DRĪZUMĀ