Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiljeva - L'amour-Mur

Vairāk nekā 20 gadus nostrādājis Maskavas Mākslas teātrī. Teātra balvu ieguvējs Čehovs, slavenais TV un kino aktieris Dmitrijs Nazarovs un Krievijas Federācijas cienījamā māksliniece Olga Vasiļjeva, "traku temperamenta un šarma aktrise", kura arī spēlējusi desmitiem lomu Maskavas Mākslas teātrī. Čehova, kura filmējusies filmās "Tobols", "Barhanovs un viņa miesassargi", seriālos "Virtuve" un "Izaicinājums", izies pie skatītājiem un pastāstīs savu stāstu.

Jau gandrīz gadu savā YouTube kanālā Nazarovs skaidri paudis savu pretkara pilsonisko nostāju. Pēc Olgas Vasiļjevas teiktā: “Ir labi, ka esam pret slepkavībām, meliem un verdzību. Labi, ka atrodam spēku runāt.” Aktieri, kuriem izdevās savus varoņus pārvērst par īstiem, atpazīstamiem publikas favorītiem, nevarēja piekāpties principiem.

Viņi pirms 11 mēnešiem kopā uzstājās ar autordziesmu "Vai krievi grib karu?" burtiski uzspridzināja internetu. 2022. gada vasarā kopīgā intervijā laikrakstam Novaja Gazeta. Eiropa ”aktieri atzina, ka pārvalda sen aizmirsto ezopiešu valodu. Fabulas, sarkasma, ironijas un pilsoniskās nepaklausības valoda. Nazarovs un Vasiļjeva palika Krievijā tik ilgi, kamēr bija iespēja kalpot teātrī, un cerēja, ka viņi spēs nodot skatītājiem savas domas un jūtas.

152 reizes aktieris Nešastļivceva tēlā parādījās uz Maskavas Mākslas teātra skatuves izrādē “Mežs”, un viņa varoņa monologs “cēlu mākslinieku” aizstāvībai pret liekulīgajiem “meža” iemītniekiem izskanēja spēcīgi, bez kompromisiem. un pārliecinoši līdz 2023. gada janvārim, kad Nazarovs un Vasiļjeva tika atlaisti no teātra. Tāpat kļuva zināms, ka Nazarovs tiks izgriezts no jau nofilmētajām ainām jaunās filmas 12 krēsli adaptācijā, kur viņam bija jāatveido Kisas Vorobjaņinova loma, un epizodes ar Olgu Vasiļjevu Jeļenas Buras lomā netiks iekļautas. filmu.

Baidoties par savu drošību, aktieri nevarēja atgriezties dzimtenē, bet turpina darbu: ieraksta akūti sabiedriskas fabulas, dziesmas, dzejoļus.

Programmā "L'amour-mur jeb Vara vienā pusē" skanēs pilsoniski dzejoļi un fabulas, autordziesmas, romances un kaverversijas.

Pasākums krievu valodā

DRĪZUMĀ

21.09. Ceturtdiena 20.30
23.09. Sestdiena 20.00
25.09. Pirmdiena 20.30
26.09. Otrdiena 20.30
MRT
R.M.N.
28.09. Ceturtdiena 20.30
RODEO
24.09. Svētdiena 11.00
Teātris un ES. BURUNDUKA TV ŠOVS.
29.09. Piektdiena 15.10
MANA BRĪVĪBA