Elizabetes iela 83/85, Rīga
Tālrunis: +371 29231633
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

SARKANGALVĪTE UN VILKS
Leļļu izrāde bērniem un vecākiem

Pasakas mēs iemīlam jau agrā bērnībā. Tās ir ļāvušas mums lidot cauri maģiskām pasaulēm, iesaistīties varenos piedzīvojumos, atklāt sev jaunas zvaigznes, un pats galvenais – tās no paaudzes paaudzē nodot mums dzīves gudrības.

SARKANGALVĪTE UN VILKS ir sirsnīga un jautra leļļu izrāde bērniem un vecākiem, kura  patiks gan pavisam maziem, lielākiem un pavisam lieliem — ikvienam no 2 līdz 99 gadu vecumam. Izrāde aizraus ikvienu skatītāju vedot to cauri pazīstamajai pasakai, kura būs pilna aizraujošu notikumu, dziesmu, jautrības un humora! Tieši tā, arī vecākiem tas ir jāredz!

IZRĀDES APRAKSTS:

Sarkangalvīte nav parasta meitene. Viņa mācās svešvalodas, dzied, dejo un pieprot cīņas mākslu. Mežā Sarkangalvītei ir daudz draugu, par kuriem viņa rūpējas un arī aizstāv. Bet kāpēc ceļš pie vecmāmiņas izrādās tik noslēpumu pilns? Un no kā tad mežā visi īsti baidās? To jūs uzzināsiet leļļu izrādē bērniem un vecākiem SARKANGALVĪTE UN VILKS.

REŽISORS: 

„Šī ir izrāde, kurā es neesmu mainījis ne vienu vārdu. Tēli brīvi un organiski dzīvo savu dzīvi. Izrādes scenogrāfija man atsauc atmiņā iemīļoto bērnības grāmatu krāsainās ilustrācijas, kuras te „uznirst”, kā atvērtas lapas un te atkal pazūd. Šis ir stāsts par draudzības spēku, kurš pārvar vislielākos dzīves šķēršļus, jo jūs vienmēr varat paļauties uz uzticamiem draugiem jebkurā dzīves situācijās. Šajā stāsta veidošanas procesā mēs vēlējamies pārkāpt stereotipu robežas. Centāmies iesaistīt izrādē mazos skatītājus, lai viņiem teātris asociētos ar prieku, mīlestību un jautrību…”

Režisors: Armands Ekštets

Lelles veidojuši: Animācijas studijas „Avārijas Brigāde” mākslinieki

Izrādes ilgums: 45 min

Mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

Ieteicamais vecums: 2+

Valoda: Latviešu

INFO VECĀKIEM:

 Zālē ir amfiteātris kā kinoteātrī, kur katra nākamā rinda ir ar paaukstinājumu, kas nodrošina labu redzamību.

NOTEIKUMI:

Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama
neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.
Pirms izrādes sākuma, lūdzam izslēgt mobilos tālruņus.
Izrādes laikā izliegts lietot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ierakstu aparatūru.

 Kontaktinformācija: teatrisunes@gmail.com / +371 20284299

Organizators:Filmbox, SIA

 

Teātris un ES

DRĪZUMĀ

17.06. Pirmdiena 18.50
19.06. Trešdiena 18.50
KĀ TIKT PIE SEKSA
16.06. Svētdiena 16.00
17.06. Pirmdiena 20.30
19.06. Trešdiena 20.30
HIMERA
La chimera
18.06. Otrdiena 20.30
MŪZIKA
18.06. Otrdiena 18.20
20.06. Ceturtdiena 20.30
VĒL BŪS RĪTDIENA
16.06. Svētdiena 18.20
20.06. Ceturtdiena 18.20
HIT MAN